Jesteśmy oficjalnym partnerem
wdrożeniowym Hyvä Themes

Hyvä Theme - czym jest dla Magento i dlaczego warto?

Hyvä to specjalnie zaprojektowany szablon przeznaczony dla Magento 2. Najprościej mówiąc, jest to znacząco odchudzony front-end Magento, dzięki któremu sklep jest ultraszybki w działaniu.

Programiści Hyvä skoncentrowali się na ograniczeniu złożoności i znaczącemu podniesieniu wydajności front-endu Magento, bez konieczności stosowania podejścia Progressive Web App (PWA).

Jednak Hyva Theme to nie tylko „szablon”, jest to także framework narzędzi i rozszerzeń, które w Magento można zaimplementować.

Zalety zastosowania
Hyvä Theme w ecommerce

Główne zalety Hyvä Theme

 Jakie są realne korzyści dla Twojego sklepu internetowego?

Przyspieszenie wczytywania strony Hyvä
Znaczące przyspieszenie wczytywania strony
Klienci realnie odczują wzrost szybkości strony, co - wg badań - przekłada się na zadowolenie klientów i wzrost konwersji.
Pozytywny wpływ SEO Hyvä
Pozytywny wpływ na SEO
Przyśpieszenie sklepu i oczyszczenie kodu ma także wpływ na pozycje Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania. Szybszy sklep oznacza wyższe pozycje.
Niższe koszty optymalizacji szablonu Hyvä
Niższe koszty optymalizacji szablonu
Od razu po wdrożeniu otrzymujesz taki poziom optymalizacji, do jakiego dojście na standardowym szablonie jest baaaardzo kosztowne, a często niemożliwe.
Szybszy Time-to-Market (uruchomienie sklepu) Hyvä
Szybszy Time-to-Market (uruchomienie sklepu)
Jednak my wiemy, że to nie tylko od szablonu zależy. Natomiast jest to z pewnością szybsze i tańsze niż wdrożenie w oparciu o PWA (Progressive Web App).

Chcesz, by te korzyści pracowały w Twoim e-sklepie? Skontaktuj się z nami

Hyvä - czas i koszty wdrożenia

Ile kosztuje wdrożenie Hyvä dla sklepu Magento?

I tutaj mamy początkowo sprzeczną informację - wdrożenie Hyvä kosztuje bowiem więcej na początku, ale mniej finalnie...

Jak to możliwe?

Jeżeli weźmiemy ten sam projekt graficzny (celem ma być efekt wizualny) i będziemy chcieli wykonać na nim wdrożenie szablon w oparciu o Lumę oraz o Hyvę, to szablon na Hyvie zajmie zdecydowanie więcej czasu (+ koszt licencji) - co przekłada się na koszt początkowy...

Jednocześnie, jeżeli celem ma być finalna wersja zoptymalizowanego pod kątem szybkości i wydajności sklepu internetowego, to to, co otrzymamy od razu po wdrożeniu e-sklepu na Hyva jest praktycznie nieosiągalne dla sklepu na szablonie Luma (lub osiągalne bardzo dużym kosztem w postaci optymalizacji po wdrożeniu).

Dlatego w przypadku Hyvä - drożej, znaczy taniej!

Ile trwa wdrożenie Hyvä do Magento 2?

Praktycznie każdy powie, że to zależy... ale z doświadczenia możemy powiedzieć, że tzw. "szybką ścieżką wdrożenia" i przy w miarę standardowych funkcjonalnościach i widokach sklepu - jest to około 5-7 tygodni.

Oczywiście czas wydłuża się wraz z dodatkowymi usługami: analizą przedwdrożeniową, projektowaniem dedykowanej grafiki sklepu, badaniami użyteczności, itd.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co oznacza: "szybka ścieżka wdrożeniowa" i co uznajemy za "w miarę standardowe funkcjonalności i widoki sklepu" - skontaktuj się z nami.

Migracja do szablonu Hyvä Theme

Mam Magento 2 z innym szablonem - czy mogę przejść na Hyva?

Tak. Wdrożenie szablonu Hyva Theme można przeprowadzić do istniejących sklepów na Magento 2. Jest kilka rzeczy, które trzeba rozważyć i wymagań, które trzeba spełnić, ale jak najbardziej jest to możliwe.

W zasadzie nie zmienia to nic w koszcie podstawowy.

Czy mogę zachować obecny wygląd sklepu?

Jeżeli przy migracji chcesz zachować obecną grafikę - najprawdopodobniej będzie to również możliwe. Odpada wówczas także potrzeba projektowania sklepu na nowo.

Jeżeli chcesz wiedzieć, czy możesz przejść na Hyva Theme w istniejącym sklepie - umów się na darmową konsultację.