Jak zaprezentować pełną listę produktów ze sklepu
27 kwietnia 2015
Optymalizacja zysków za pośrednictwem e-sklepu, przekierowanie ruchu z Allegro
21 lutego 2017

Ekspresowe wdrożenie e-sklepu dla eksperta w ochronie i dekoracji drewna – VIDARON. Optymalizacja kosztów i czasu, dzięki promowanej przez nas idei wdrożenia otwartego.

PROBLEM

Do tej pory Klient miał takie podejście wdrożeniowe, że projektował ostateczny wygląd i funkcjonalności już na samym początku projektu, a to często generowało dłuższy czas realizacji i większe koszty. Niektóre początkowo stworzone rozwiązania nie zostały w pełni wykorzystane.

NASZE ROZWIĄZANIE – wdrożenie otwarte Magento

Zaproponowaliśmy zmianę podejścia do wdrożenia, rekomendując ideę wdrożenia otwartego – które miało polegać na wdrożeniu minimalnej konfiguracji, tak by rozpocząć sprzedaż online, a dopiero później konsultowaniu i wdrażaniu kolejnych funkcjonalności, które będą konieczne i korzystne. Rozpoczęliśmy działania od wdrożenia podstawy, dzięki temu e-sklep był gotowy do sprzedaży już w 4 tygodnie. Obecnie rozwijamy go w ramach usługi wsparcia technicznego»

Zobacz sklep online https://sklep.vidaron.pl/

Nasza idea wdrożenia otwartego po raz kolejny sprawdziła się. Tak działamy:

  • Ustalamy i wdrażamy MVP (minimum valuable product) – czyli możliwie minimalistyczną konfigurację funkcjonalną, która pozwoli realizować kluczowe cele e-sklepu.
  • Maksymalnie wykorzystujemy podstawowe funkcjonalności Magento (bez programowania funkcjonalności dedykowanych, jeśli to możliwe).
  • Wykorzystujemy szablony graficzne dostosowując do potrzeb projektu (rezygnujemy z dedykowanych projektów graficznych).
  • Rozwijamy e-sklep w ramach usługi wsparcia Magento (technicznego i marketingowego).

Sklep dla marki Vidaron wdrożony na platformie Magento

CO ZYSKAŁ KLIENT

  • Optymalizację czasu – szybko uruchomiony sklep, zdolny do sprzedaży.
  • Optymalizację kosztów – szybsze wdrożenie i uniknięcie wielu niepotrzebnych i płatnych funkcjonalności, z których rzadko się korzysta.

Dodatkowo, w ramach abonamentu realizujemy działania marketingowe oraz budujemy i-Ekosystem sprzedażowy.

Więcej przeczytasz w naszym case study http://network-interactive.pl/case-study-sklep-vidaron/

Zapytaj o wdrożenie lub zleć nam szybką i jakościową budowę e-sklepu

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach: wdrożenie Magento oraz idei otwartego wdrożenia sklepów internetowych na platformie Magento powiązanej z usługami wsparcia Magento – skontaktuj się z nami»