Jak uprościć wycenę skomplikowanych produktów
23 marca 2015
Błyskawiczne wdrożenie sklepu dla marki VIDARON w 4 tygodnie
21 lutego 2017

Przy wdrożeniu serwisu produktowego z farbami Magnat wykorzystaliśmy integrację WordPress-Magento. Dzięki temu zaprezentowaliśmy pełną listę produktów, łącznie z całą paletą kolorystyczną. 

Pełna lista produktów w każdym kolorze

Dzięki integracji WordPress-Magento mogliśmy zaprezentować pełną listę produktów (wszystkie dostępne na sklepie farby ceramiczne Magnat Ceramic i struktury dekoracyjne Magnat Style).

Użytkownik po wejściu na stronę poświęconą w całości danym produktom – widzi wszystkie dostępne kolory struktur, puszki gotowych farb ( z nazwą, numerem i pojemnością opakowania) i może przejść do karty produktu na sklepie, by sprawdzić cenę, dowiedzieć się więcej o produkcie lub go po prostu kupić.

Zobacz listę produktów ze sklepu Magento»

paleta-kolorow-magnat

magnat-ceramic

Lista narzędzi do nakładania struktur

Tak samo w przypadku narzędzi do nakładania struktur dekoracyjnych. Użytkownik mając listę potrzebnych narzędzi może wybrać odpowiednie do danej struktury. Przechodząc do karty produktu może poznać jej pełną specyfikację i cenę.

wpis2-narzedzia

Pełna paleta kolorów

Na stronie z kolorystyką użytkownik może dobrać farbę wg koloru. Pełna paleta kolorów z oryginalnymi nazwami – prowadzi do konkretnych produktów na sklepie, w wybranym kolorze.

Zobacz stronę z kolorystyką»

paleta-kolorow-magnat

Dzięki integracji WordPressa z Magento serwis produktowy spełnia nie tylko cel informacyjny, ale i sprzedażowy – zachęca do przejścia na sklep poprzez listę produktów zaczytanych z Magento czy przyciski call to action.