O MAGENTO

1Magento 2 - co to jest?
Magento 2 to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia sklepów internetowych na świecie. Jako technologia Open Source nie wymaga opłat licencyjnych. Zapewnia bardzo duże możliwości modyfikacji i konfiguracji funkcjonalności. Magento 2 to idealny wybór dla średnich i dużych sklepów internetowych, a także małych, które myślą przyszłościowo (planują rozbudowę sklepu, ekspansje na rynki zagraniczne).
2Ile kosztuje sklep na Magento?
Na koszt sklepu Magento składa się wiele czynników. Wszystko zależy od zastosowanych funkcjonalności, potrzebnych rozszerzeń (czy to płatne, bezpłatne moduły czy dedykowane), wyglądu graficznego sklepu (czy będzie to gotowy szablon, czy dedykowana grafika), liczby integracji i stopnia ich skomplikowania itp. To tylko kilka przykładowych elementów wpływających na cenę sklepu Magento. Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie. Koszt wdrożenia sklepu internetowego Magento rozpoczyna się od 30 000 zł netto. Sprawdź cennik podstawy.
3Czy oferujecie hosting dla Magento?
Tak, zapewniamy hosting sklepu Magento. Nasze rozwiązania serwerowe gwarantują stabilne działanie platformy sprzedażowej. Na bieżąco analizujemy i monitorujemy bezpieczeństwo hostingu.
4Ile produktów mogę mieć w sklepie Magento?
W Magento nie ma limitów odnośnie liczby produktów. Możesz wprowadzić tyle, ile potrzebujesz. Magento można rozbudowywać w nieskończoność.

Zapraszamy Cię do bazy wiedzy. Tam też możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.

Piszemy o Magento i sprzedaży internetowej w szerokim zakresie. Na blogu znajdziesz poradniki, checklisty, raporty, aktualne trendy. Mnóstwo przydatnych informacji.

BAZA WIEDZY

O MAGENTO

1Wdrożenie sklepu internetowego Magento - co muszę dostarczyć?
Klient dostarcza nam: logotypy, produkty (cechy, zdjęcia itp.), e-maile, telefony, informacje o metodach płatności i dostawy, niezbędne klucze (w przypadku zewnętrznych metod płatności). Listę potrzebnych materiałów ustalamy z Klientem przed rozpoczęciem prac.
2Magento - BaseLinker. Czy oferujecie integracje?
Tak, integrujemy Magento 1 i 2 z systemem BaseLinker. Zapewniamy instalacje i konfiguracje, szkolenie z wdrożonych funkcji, bieżącą obsługę BaseLinkera oraz wsparcie techniczne. Więcej informacji o ofercie znajdziesz na stronie http://wsparciemagento.pl/baselinker/
3Magento - Marketplace. Z jakimi platformami sprzedażowymi integrujecie Magento?
Magento można zintegrować z 29 najpopularniejszymi serwisami marketplace. Przykładowe to: Allegro, Amazon, Ebay, Morele, OLX, Empik, Etsy, Arena, Ceneo, Carrefour itp.
4Magento i Allegro. Jakie korzyści niesie integracja sklepu z platformą open source?
Integracja Magento z Allegro to przede wszystkim oszczędność czasu, zapobieganie pomyłkom dotyczących np. stanów magazynowych. Główne korzyści to:

  • obsługa zamówień z Allegro za pomocą panelu Magento,
  • obustronna synchronizacja stanów magazynowych,
  • mapowanie wybranych przez klientów form płatności i dostawy,
  • mapowanie danych klientów z Magento,
  • automatyczna aktualizacja cen, promocji oraz informacji produktowych na obu platformach,
  • masowe wystawianie produktów ze sklepu na aukcje Allegro.

Do integracji używamy BaseLinkera. Umożliwia obsługę zamówienia z Allegro i sklepu w jednym miejscu. Pozwala wystawiać produkty ze sklepu internetowego Magento na aukcjach Allegro. Daje możliwość masowego zarządzania setkami aukcji prowadzonymi na Allegro.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI
NA SWOJE PYTANIE?

Prześlij je do nas lub przekaż telefonicznie.
Wybierz dogodną formę kontaktu.

KONTAKT